adrika-zdravotnicke-potrebyanimagraffacebookgoogleplushodinyhviezdickalekarnickalupamenusanitkasrdcetelefontwitterzavriet-menuzobrazit-viac

O nás

Spoločnosť VZP Adrika, s.r.o. vznikla v roku 2000 a už od začiatku ponúka široký sortiment zdravotníckych pomôcok s cieľom uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Bohaté skúsenosti máme s distribúciou špeciálneho zdravotníckeho materiálu, ako aj s dodávaním pomôcok do zdravotníckych zariadení, opatrovateľských stredísk, ale aj jednotlivcom, ktorí sú odkázaní na zdravotnú pomoc.

Vzhľadom na to, že v oblasti medicíny a technológií dochádza k neustálemu rozvoju, aj možnosti, ako pomôcť ľuďom so zdravotnými problémami, sa vyvíjajú. Metódy diagnostiky, liečby a doplnkovej starostlivosti sa zlepšujú, čo so sebou prináša mnoho produktových noviniek. Tie uľahčujú nielen prácu lekárov, ošetrovateľov, laborantov a zdravotníckeho personálu, ale aj život chorých.

VZP Adrika sleduje trendy a vývoj situácie v oblasti zdravotníctva. To vedie k tomu, že do svojej ponuky zaraďuje moderné pomôcky, ktoré využívajú najnovšie poznatky a sú charakteristické kvalitou a vysokým užívateľským komfortom. Avšak nielen to. Nájdete u nás kompletný sortiment, ktorý je potrebný na prevádzku zdravotníckeho zariadenia, a to vrátane nábytku, ochranných pracovných odevov či hygienických a dezinfekčných prípravkov, bez ktorých sa žiadna ambulancia nezaobíde.

 

 

Výhody nákupu u nás

 

 

 

Čo môžete od nás očakávať

 

Či ste jednotlivec potrebujúci zdravotnú pomôcku, zástupca zdravotníckeho zariadenia, alebo opatrovateľského domu, náš prístup je rovnaký ku všetkým. Ochota poradiť, profesionalita, kvalitné produkty a služby, férovosť a flexibilita, ale tiež priateľské vzťahy – to všetko neodmysliteľne patrí k našej spoločnosti a je garanciou maximálnej spokojnosti zákazníka.

Sme tu pre Vás, ak sa o tom budete chcieť presvedčiť.

Široký výber zdravotnickych potrieb

Otváracie hodiny

Po:
08.00 ‐ 16:30
Ut:
08.00 ‐ 16:30
Str:
08.00 ‐ 16:30
Štv:
08.00 ‐ 16:30
Pia:
08.00 ‐ 16:30
So:
zatvorené
Ne:
zatvorené